KONST / Litografier / Färglitografi 10335141
nr 1033 5141
Färglitografi
Signerad, 1999, 145/150, motivet: 41x41
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:46:15
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr